DAVO ZÁRUKA

Prodloužená záruka v měsíci dubnu v ceně ke každému vozu.


* Záruka se vztahuje na všechny vozy do 3.500 kg, do 13 let stáří s nájezdem do 250 000 km, vykoupené společností DAVO CAR s.r.o.

Nestihli jste naši akci? Nebojte se na podmínky záruky zeptat!

Buď přímo v našem Autocentru, či na telefonu 739 34 34 34

 

 

Kryté součástky

Délka trvání záruky v ceně vozu je 1 rok, s možností dokoupení 2. a 3. roku.

Limity plnění

  • 100 000 Kč je limit plnění na všechny události po celou dobu trvání prodloužené záruky
  • 50 000 Kč je limit plnění na jednu událost

 

Doplňkové krytí

  • odtah vozu v rámci celé České republiky a náhradní vozidlo až na 7 dnů.

Podmínkou pro plnění je důsledné dodržování pravidelných servisních prohlídek podle doporučení výrobce (např. výměna oleje, filtrů, atd.). 

Záruka se uzavírá a začíná v momentě prodeje vozidla. Záruka zaniká tehdy, když vozidlo dosáhne maximálního limitu najetých kilometrů nebo uplyne doba trvání záruky, co nastane dříve.

 

A jak to funguje v praxi?


Abychom Vám přiblížilli, jak postupovat v praxi, vezměme si pro ilustraci příklad nepojízdného vozu s vadným tubodmychadlem.

Během jízdy se stane, že vůz začne ztrácet výkon. Pokud příčina závady není na první pohled zřejmá, doporučujeme zavolat odtahovou službu, kterou máte předplacenou v rámci svého povinného ručení. Nechte se odtáhnout do nejbližšího servisu a  napojit vůz na diagnostiku. Po diagnostikování závady a zjistění, že se jedná o např. poruchu turbodmychadla nebo jakoukoliv jinou poruchu krytou v rámci prodloužené záruky, zavolejte na naši zákaznickou linku 739 34 34 34. Nahlašte závadu přijímacímu technikovi, který pro Vás pošle naší odtahovou službu s náhradním vozidlem. Servis podrobí vozidlo po jeho přijetí důkladné servisní prohlídce a stanoví rozpočet na opravu. Následně zašle veškeré podklady včetně rozpočtu do společnosti Defend Insurance Group. V případě, že vozidlo splňuje veškeré podmínky pro plnění prodloužené záruky (bylo pravidelně servisováno, záruka ještě neuplynula či nedošlo k nájezdu limitních kilometrů), schválí opravu a servis může objednat náhradní díl a zahájit servisní práce. Zpravidla do týdne je vůz opraven a Vy si jej můžete vyzvednout. Náhradní vozidlo vracíte s plnou nádrží tak, jak jste jej dostali k používání. Veškeré papírování a vyřizování plnění ze záruky řeší náš servis za Vás.

Na video o prodloužené záruce se můžete podívat na youtube. Vy si v případě poruchy nemusíte drbat hlavu, jako Zbyněk Meruňka, že jste si prodlouženou záruku ke svému vozu nekoupili. Od nás ji máte ke každému vozu do 13 let stáří a nájezdem do 250.000 km na rok v ceně!