Zpětný leasing

Potřebujete peníze i auto?

Potřebujete hotovost, ale nechcete se zbavovat svého vozu? Při zpětném leasingu získáte peníze na ruku a zároveň můžete dál používat svůj vůz, který splácíte formou pravidelných leasingových splátek.

Autobazar DAVO CAR vám zprostředkuje půjčku přibližně ve výši hodnoty vašeho vozu.

A navíc můžete získat výhodné povinné ručení a havarijní pojištění, pojištění splátek. Leasing Vám zprostředkujeme v příjemném prostředí našeho autobazaru zdarma do 30 minut. Nepotřebujete ručitele ani potvrzení o příjmu (do 300 000 Kč prodejní ceny vozu).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a přijďte i se svým vozem do autobazaru DAVO CAR! Svěřte se našim prodejcům se svým záměrem využít svůj vůz pro účely zpětného leasingu a oni vám rádi poskytnou veškeré nezbytné informace.

Pokud váš vůz bude splňovat všechna kriteria jako u leasingu klasického a nebude zatížen jiným leasingem, vyplatíme vám sjednanou finanční částku okamžitě! Váš vůz se v tu chvíli stane majetkem leasingové společnosti, stejně jako kdybyste si kupovali vůz nový, ale vy jej můžete po celou dobu placení leasingových splátek nadále používat jen a pouze pro svou osobní potřebu.

Doklady, potřebné při zpětném leasingu v autobazaru DAVO CAR

  • občanský průkaz
  • druhý doklad totožnosti (ŘP nebo pas)
  • velký technický průkaz
  • osvědčení o registraci (tzv. malý technický průkaz)