Zkušenosti a reference

Autobazar DAVO CAR  má  několikaleté zkušenosti s prodejem vozů všech značek.

Během let s přibývajícími  zkušenostmi  se rozrůstala i naše prodejní plocha, která má v současné době cca 26.000 m.  Na této ploše denně nabízíme až 1.000 vozidel renomovaných značek, jako je Škoda, Audi, BMW, Volkswagen, Ford, Peugeot, Mercedes-Benz  a aktuálně nabízíme vozidla v cenovém rozpětí od 14.999,- Kč do 5.000.000,- Kč.

Po dobu 16-ti let, kdy  působíme na trhu s ojetými vozy,  jsme již prodali desetitisíce vozidel, a tak reference  našich spokojených klientů mluví za vše.

Naší snahou je udělat vše pro to, aby se o autobazaru DAVO CAR  hovořilo v dobrém a  jméno společnosti DAVO CAR  mělo dobrý zvuk nejen u svých zákazníků. Těší nás, že DAVO CAR  provází pověst profesionálního, spolehlivého a užitečného pomocníka při koupi nebo prodeji ojetého vozidla. Tato dobrá pověst nás však také zavazuje a motivuje.

Vážíme si důvěry, s níž k nám přistupují naši  současní i budoucí zákazníci. Víme, že není samozřejmá. Proto pečlivě nasloucháme jejich názorům, a jsme vděčni za každou připomínku, postřeh či radu. Reference našich zákazníků jsou inspirací pro naši každodenní práci, která má jediný cíl: ještě více zlepšit služby, které poskytujeme.

Díky zpětné vazbě s našimi klienty, jsme dokázali přizpůsobovat naši nabídku, jak vozidel tak i služeb. To vše s důrazem na to,  aby spokojenost našich zákazníků byla vždy maximálně pozitivní.

Po celou dobu se snažíme, aby i náš tým prodejců byl vždy zkušený se znalostí problematiky vozidel, dokázal tak bez problémů odpovědět na všechny dotazy ohledně prodávaného vozu, což se nám díky častému školení našich zaměstnanců daří.

Abychom zákazníkům vyšli vstříc, rozšířili jsme pracovní dobu i na víkendy.

Máme otevřeno od pondělí do neděle v čase od  09:00 do 21:00  i v době volna a vybraných státních svátků. To našim zákazníkům nabízí možnost se na vozidla v klidu podívat, prověřit  či zakoupit  i ve dnech jejich pracovního klidu.

Snažíme se neustále  naše zkušenosti  a služby  rozšiřovat.

Doufáme, že třeba i  nákup  Vašeho vozidla bude naší další pozitivní referencí a budete tak dalším spokojeným zákazníkem autobazaru DAVO CAR.

Zajímá vás, co všechno už jsme dokázali a jak naši práci hodnotí naši ZÁKAZNÍCI?