O nás

Společnost Autobazar DAVO CAR s.r.o. vznikla na základě mnohaletých zkušeností s prodejem ojetých automobilů, naše prodejní plocha o rozloze 16.000 m2 leží v obci Olbramovice u Benešova, přímo u hlavní silnice na tahu Praha - České Budějovice.

Na trhu s ojetými vozy působí společnost DAVO CAR již 16 let. Dlouholeté zkušenosti společně s odborným a vstřícným přístupem ke kupujícím zákazníkům, nás řadí na jedno z prvních míst mezi autobazary v České republice v počtu prodaných vozů. Předností autobazaru DAVO CAR je garance najetých kilometrů. Autobazar DAVO CAR ručí za najeté kilometry! V případě prokázání opaku vrací autobazar celou částku zákazníkovi.

Vzhledem k těmto zkušenostem dokážeme vybrat produkt z naší nabídky vhodný právě pro Vás.

Společnost  DAVO CAR  v číslech:

  • Počet zaměstnanců: 102
  • Plocha areálu: 80.000m²
  • Počet vykoupených vozů  v roce 2015: 2.635
  • Počet obsloužených zákazníků v rámci  areálu  autocentra  DAVO CAR  s.r.o.: 6.786

 

Na prodejní ploše autobazaru  DAVO CAR  naleznete  okolo  1.000 vozů převážně osobních, ale i terénních a nákladních. Naši odborně proškolení pracovníci, jsou pro vás připraveni  zajistit kompletní servis při nákupu, či prodeji Vašeho automobilu. Samozřejmostí je  zajištění co nejvýhodnějšího leasingu nebo nákupu  formou úvěru, zpětného  leasingu. Nedílnou součástí  služeb autobazaru DAVO CAR  je i  zprostředkování  zákonného i havarijního pojištění.

V areálu autobazaru DAVO CAR naleznete  i   nový moderní  showroom  DAVO Exklusive.

Jedná se o krytý  prodejní  prostor  s plochou  více jak  1.000 m2.  V tomto luxusním prostoru  jsou nabízeny prověřené a kvalitní vozy prémiových značek.

Součástí areálu DAVO CAR je také  budova DAVO Servis, zde  nabízíme  kompletní služby autoservisu od mechanických prací,  přes karosářské práce až po autoelektriku.  Samozřejmostí je moderní diagnostika a kompletní služby pneuservisu s moderní 3D laserovou geometrií. 

Kvalitní vozy si zaslouží i kvalitní pohonné hmoty,  a proto jsme v areálu autobazaru DAVO CAR, vybudovali moderní čerpací stanici DAVO OiL, která nabízí  kvalitní pohonné hmoty včetně LPG vždy za ty nejlepší ceny v okolí. 

Na konci října jsme otevřeli nové  mycí centrum DAVO WASH. První svého typu v české republice. Jedná se o unikátní projekt expresního  tunelového mytí, prosklenou tunelovou myčku, která je první svého druhu v České republice. Ocěňovanou výhodou je možnost, kdy během mytí nemusí řidič ve svém voze sedět, ale může z prosklené uličky v poklidu sledovat průběh předem zvolenho mycího programu. Součástí  mycího centra je i samoobslužné mytí. Pokud řidič upřednostňuje zvlášť šetrné mytí automobilu, nabízíme v areálu autobazaru DAVO CAR boxy ručního mytí. Bez jakéhokoliv časového omezení mají motoristé k dispozici moderní vybavení pro důkladnou očistu svého vozu. Nedílnou součástí je i  pro čištění interiéru vozů s použitím nejmodernějších pomocníků a přípravků s nanotechnologiemi.

Plány rozvoje Autocentra DAVOCAR:

V současné době naše společnost buduje další, dvoupatrový moderní showroom. Součástí proskleného showroomu budou moderní kanceláře, prostor pro odpočinek zákazníků a místo pro vystavení exklusivních vozů. Předpokládané dokončení nového showroomu je jaro 2017.

Dále byla zahájena výstavba moderního mycího centra pro nákladní automobily, které bude součástí nově otevřeného mycího centra DAVO WASH. Bude sloužit nejen našim zákazníkům, ale i široké veřejnosti, dokončení stavby je plánováno na jaro 2017.

Aktuálně má Autocentrum DAVO CAR  prodejní plochu 16.000 m². S ohledem na probíhající výstavbu a kontinuální rozšiřování skladových zásob, postupně upravujeme celý prostor Autocentra DAVO CAR, který činí 80.000 m², abychom tak mohli plně využívat celý jeho potenciál. Naším jasným cílem je mít největší prodejní plochu s největším počtem aut na jednom místě a stát se tak předním hráčem na trhu s ojetými vozy v České republice.

Díky zpětné vazbě od našich zákazníků neustále zkvalitňujeme a zlepšujeme naše služby. Chceme všem našim stávajícím i novým zákazníkům dokázat, že jejich volba, upřednostnit Autocentrum DAVO CAR před ostatními autobazary v České republice, byla správná.

Neustále se rozšiřující počet spokojených zákazníků je jasným důkazem, že naší práci děláme jak nejlépe umíme.

Autocentrum DAVO CAR nabízí profesionální a rychlé služby. S prodejem či koupí vozu Vám pomohou naši vyškolení a příjemní zaměstnanci.

Náš kolektiv je Vám k dispozici celoročně, tzn. i během vybraných svátků a dnů volna, od pondělí do neděle v čase od 9 do 21 hodin.